Časté otázky

Táto sekcia Vám pomôže rýchlejšie sa zorientovať v často kladených otázkach. Ak ste nenašli vhodnú odpoveď, neváhajte nás kontaktovať.

Kreslené kura
Ako si vybrať správnu veľkosť?

Veľkostná tabulka je uvedená pri každom produkte. Stačí, ak si zoženiete krajčírsky meter, zmeriate si
šírku hrudníka a dĺžku trička a porovnáte s našou tabulkou. Jedná sa o štandardnú EU veľkosť. Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Je lepšia kresbička s ceruzkami či fixkami?

Hravo si poradíme aj s ceruzkami, ale lepšia voľba su určite fixky. Sú výraznejšie a žiarivejšie a tým pádom krajšie vyniknú na tričku.

Koľko zaplatím za tričko s potlačou?

Na stránke v sekcii “tričko s potlačou” kliknete na druh trička a otvorí sa Vám produkt. V ňom nájdete TRIČKOTVOR, ktorý Vám cenu sám vyráta na základe veľkosti potlače.
Ak máte záujem o väčšie množstvo ako 10ks, alebo firemný textil, kontaktujte nás. Radi Vám zašleme cenovú ponuku na mieru.

Aké mám dodať podklady pre tlač?

Pri detskej kresbe nám stačí kresbičku odfotiť podľa manuálu, ktorý máte na stránke. Dajte si však záležať. Čím krajšia fotka, tým krajšie tričko. O tom, ako digitalitovať kresbu sme pripravili krátky článok Ako odfotiť obrázok na tričko.
Ak sa jedná o firemný textil, dodajte nám podklady v krivkách. Prípadne grafiku v png, alebo jpg. Ak by ste nevedeli o čom píšeme, neváhajte nás kontaktovať.

Ako sa starať o textil s potlačou?

Naše tričká sú vyrobené z biobavlny. Vaša grafika sa naň dostane pomocou digitálnej potlače. Pri praní textil otočte naruby a perte na 30°C.

Chcem iný textil, ako ho objedám?

Stačí, keď nás kontaktujete a my sa postarame o to, aby ste dostali to, čo potrebujete. Ak by ste si chceli vybrať, zašleme Vám digitálny katalóg textilu z ktorého si môžete vybrať akýkoľvek textil pre akúkoľvek príležitosť. Preto Vás radi svetom textilu prevedieme.

Aké druhy potlače robíte?

• Vaša detská, alebo firemná grafika je aplikovaná na vybraný textil najmodernejšou digitálnou technológiou potlače
miešaním farieb CMYK + W. Potlač je veľmi odolná, elastická (netrhá sa ani časom) a má zachované žiarivé farby.
• Ak by ste mali záujem o stredne až vysoký objem textilu, potlač aplikujeme aj sieťotlačou.
• Najexkluzívnejšie a najodolnejšie označenie textilu robíme pomocou výšivky, alebo nášivky.

Aká veľká može byť potlač?

Pomocou digitálnej tlače Vám vieme potlačiť rozmer 28x42cm. Mnoho vecí závisí aj od grafiky. Preto ak máte aj neštandardnú požiadavku s väčším rozmerom, neváhajte nás kontaktovať.

Srdiečko