Reklamné tričká

Reklamné tričká

Firemné tričká, pracovné tričká, tímové športové,
či rybárske tričká sú pre nás samozrejmosťou.

Potlač na tričká vyrábame pre všetkých od jedného kusu. Výhodné ceny na tričká už od 10ks. Sme pripravení Vám predložiť skvelú cenu či ste jednotlivec, malá, alebo stredná firma. V našej ponuke nájdete okrem tričiek s potlačou aj mikiny, polokošele, košele, bundy a mnoho iného. Všetko vieme potlačiť podľa vašich predstáv.

Potlač na tričká už od 1 kusu

Potlač na tričká, alebo dokonca celý segment firemného či pracovného textilu má najväčšiu hodnotu práve vtedy, keď pôsobí jednotne a pútavo. Kontaktujte nás s Vašou požiadavkou. Sme pripravení vám navrhnúť grafiku tak, aby posilnila Vašu firemnú identitu.

Reklamná textilná taška s potlačou a firemný textil

Ako označujeme reklamný textil

Digitálna transférová potlač

Grafika je aplikovaná na vybraný textil najmodernejšou a najodolnejšou technológiou potlače miešaním farieb CMYK + W. Grafika vyniká vysokou odolnosťou, elasticitou a žiarivými farbami. Potlačiť dokážeme tmavý aj bledý textil. Cenovo vhodné pre nízke až stredne vysoké objemy potlače.

Sieťotlač

Najstarší spôsob aplikácie potlače na textil. Jedná sa o nanášanie priamych farieb na tričko pomocou tlačového sita. Vhodné pre stredné až vysoké objemy. Reklamné tričká ako “rozdávačky” sú častokrát potláčané práve touto technológiou.

Výšivky a nášivky na textil

Najexkluzívnejším a najodolnejším označením textilu je výšivka, alebo nášivka. Je možné vyrobiť aj moderné 3D výšivky. Všetko na základe priamych farieb.

Reklamné tričká, firemný či pracovný textil povýši vaše podnikanie

Jednotný, teda korporátny vzhľad spoločnosti a jej silu preukážete firemným oblečením. To, ako firma interne komunikuje so svojimi pracovníkmi, poukazuje na jej silu a disciplínu na trhu. Verte nám. Vnímajú to nielen pracovníci firmy, ale aj vaši firemní partneri.

Našou širokou škálou technológií dokážeme pokryť tie najnáročnejšie kvalitatívne, ale i kvantitatívne požiadavky akejkoľvek veľkej či malej firmy.

4 jednoduché kroky

Reklamné tričká a textil – Ako ich objednať?

01

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás s Vašou požiadavkou emailom, alebo telefonicky. Dohodneme si presné detaily objednávky a pošleme Vám cenovú ponuku.

02

Vizualizácia

Po odsúhlasení cenovej ponuky Vám pripravíme vizualizáciu a stanovíme termín vyhotovenia.

03

Výroba

Označíme Váš textil podľa dohodnutej vizualizácie a technického spracovania. Vyrobíme potlač, výšivku, nášivku či nažehľovačku.

04

Dodanie

Vašu objednávku pripravíme na odoslanie kuriérom na Vami zvolenú adresu.