O nás

Celý nápad na projekt vznikol vtedy, keď mamča našla moje staré kresbičky, listy Ježiškovi a listy z prázdnin spred asi 20 rokov. Ihneď ma napadlo, využiť to a pacnúť si to na tričko. Aby som sa maminke poďakovala, vytlačila som jej na tričko bratove ospravedlnenie, že neposlúchal a to neustále nosí a hrdí sa nim.

Kreslené slniečko
List Ježiškovi

Ako vznikol názov DrawBerry

Tak my Vám teda povieme ako to bolo. Sme dvaja. A vo dvojci sa to “táhne lépe”. Z ničoho nič, sme si sadli na obrubník pri chodníku a začali vymýšľať názov pre nápad, ktorý sme si už dlho nosili v hlavách.
To, že deti vedia krásne kresliť sme vedeli. To, že ich chceme podporiť v umení, sme vedeli tiež. To, že decká milujú jahody sme určili, za samozrejmosť. A tak vzniklo DrawBerry.
Bolo to rýchle, spontánne a radostné. Rovnako ako to robievajú aj deti. Hneď na začiatku sme si od nich vzali príklad a navrhli si logo.

Maťko a Danka

Náš cieľ

Dnes Vám predstavujeme náš kreatívny projekt, kde je naším hlavným cielom robiť radosť. Robiť radosť Vám, Vašim deťom, vnúčatám, rodičom a vlastne všetkým, ku komu sa kresba na tričku dostane. Nemáme na mysli takú hociakú radosť. Ale tú šialenú, detskú, ktorá nemá hranice. A hranice nechceme mať ani my! Chceme sa s Vami posúvať malými krokmi a prinášať stále niečo nové, hravé a kreatívne.

Vízia

Chceme priniesť Vám aj Vašim blízkym radosť a úsmev na perách z originálnho darčeka tak, ako sa to podarilo aj nám. Veríme, že sa nám túto radosť podarí rozosievať aj v ďalších krajinách. 

Hodnoty

Osobitný prístup

Jednoduchý tričkotvor

Ochotne pomôžeme s tvorbou

Široký výber reklamného, športového a pracovného textilu

Rovnako pristupujeme k jednotlivcom ako k firmám